| Output Power | 7kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 198FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60Hz |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230 / 240V |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| قدرت | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 7.0KW / 7.5KVA |
| موتور | 192FAGE |
| دینام | مس 100٪، بدون برس با AVR |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| Power(Prime/Standby) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 36.9A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 192FB/P-E |
| قدرت (نخست) | 12 کیلو وات / 12 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220V |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 12 کیلو وات / 12 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220V |
| موتور | 292، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا سرد می شود |
| نوع ژنراتور | ساکت باش، باز کن، تریلر |
|---|---|
| توان خروجی نامی | 5.0KW 5.5KVA |
| موتور | 188FAGE |
| نوع ساختار | تک سیلندر، در پوشه 4 زمان، تزریق مستقیم |
| روش خنک کننده | هوا خنک شد |
| نام محصول | دیزل ژنراتور |
|---|---|
| نخست قدرت | 11/14 12/15 (Kw / Kva) |
| قدرت آماده به کار | 12/15 12.5 / 16 (Kw / Kva) |
| مدل Genset | PD15ST3 |
| موتور مدل | 292F |
| نوع ژنراتور موتور 5kva | خاموش قابل حمل |
|---|---|
| گواهینامه موتور ژنراتور 5kva | CE/ISO9001 |
| رنگ موتور ژنراتور 5kva | نیاز مشتریان |
| ژنراتور موتور 5kVA | 12 ماه / 1000 ساعت |
| گزینه ها | لوگوی مشتری |