| مدل | GP413FWS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | وابسته است |
| مدل | GP55FWS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | وابسته است |
| Power(Prime/Standby) | 7KW/7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.3KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 178FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 7KVA / 7.7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60Hz |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230 / 240V |
| موتور | PowerFriend / 192FAE |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 3kva to 7kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186FAE |
| Alternator | 100% copper |
| ضریب توان | 1 |
|---|---|
| شماره فاز | تک فاز |
| سوراخ * سکته مغزی | 86X72 |
| جابجایی میلی لیتر | 418 |
| سیستم روغن کاری | فشار فشرده |