| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| نوع نور | چراغهای متال هالید 4X1000W |
|---|---|
| نوع موتور | قدرت دیزل، 186FA هوا خنک، |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| تایپ کنید | قابل دفاع |
|---|---|
| موتور | 178FAE |
| دینام | 100٪ مس |
| صفحه کنترل | متر دیجیتال یا عادی |
| روش های خنک کننده | هوا خنک |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 6.6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت | 3000 دور در دقیقه / 3600 دور در دقیقه |
| نوع سیلندر | 1 سیلندر 4 زمانه |
| نوع شروع | برقی / استارت دستی |
| Power(Prime/Standby) | 17kw to 70kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 4-stroke |
| Governor type | Mechanical / Electronic |
| Power(Prime/Standby) | 7.6KW / 8.2 KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 7.6KW / 8.2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت | 3000 دور در دقیقه / 3600 دور در دقیقه |
| نوع سیلندر | 1 سیلندر 4 زمانه |
| نوع شروع | برقی / استارت دستی |
| قدرت قدرت | 14KW 15.5 KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت | 3000 دور در دقیقه / 3600 دور در دقیقه |
| سیستم راه اندازی | استارت برقی |
| سیلندر | دو سیلندر |
| مدل | PL-8000T |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| کلاس حفاظت | IP23 |
| شماره فاز | 3 |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |