| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 cylinder , diesel engine |
| نوع ژنراتور موتور 5kva | خاموش قابل حمل |
|---|---|
| گواهینامه موتور ژنراتور 5kva | CE/ISO9001 |
| رنگ موتور ژنراتور 5kva | نیاز مشتریان |
| ژنراتور موتور 5kVA | 12 ماه / 1000 ساعت |
| گزینه ها | لوگوی مشتری |
| Power(Prime/Standby) | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 7kw / 7kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192F , 1 cylinder , 4 stroke , air cooled |
| نوع ژنراتور | ژنراتور Portable / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | PowerFriend / 188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| نوع موتور | 186FAE |
|---|---|
| قدرت نخست | 5.2KW 5.7KVA |
| مدل جنت | PD7500ES |
| قدرت آماده به کار | 5.7KW 6.2KVA |
| نوع ساختار | تک سیلندر ، 4 زمانه ، با تزریق مستقیم |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186FAE |
| Genset type | Open type, Silent type |
| Power(Prime/Standby) | 7000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE, Single phase , 4 stroke , diesel power |
| Power(Prime/Standby) | 7000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE, Single phase , 4 stroke , diesel power |