| توان خروجی | 5kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| ولتاژ | 220v - 690v اختیاری |
| موتور | چینی ها |
| دینام | 100٪ مس |
| Output Power | 3KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 178F |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت خروجی | 200kw 250kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 25 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | KOFO، FAWDE، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، برند چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 50kw 63kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| مدل | PD6500T |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | بستگی دارد |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| قدرت (آماده به کار) | 10KW / 10KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 42A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور دیزل | 292، 2 سیلندر در خط |
| قدرت خروجی | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت نامی | 320kw/400kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 576A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | یورو ایتالیا FPT/ (ایتالیا) |