| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 192FAGE 4 سکته مغزی |
| Power(Prime/Standby) | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V88 , 2 cylinder diesel engine |
| قدرت خروجی | 5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | 188FAE |
| دینام | 100% مس |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Output Power | 5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| توان خروجی (نخستین / آماده به کار) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور | 192FAE / موتور چینی |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |