| Output Power | 5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| مدل | GD10ET |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| کلاس حفاظت | IP23 |
| شماره فاز | 3 |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور | 192FAE |
| Standby power | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE , 1 cylinder Air cooled diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 cylinder diesel engine |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Structure | Open/Silent/Container |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 8 کیلو ولت آمپر |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| سرعت | 3000 دور در دقیقه / 3600 دور در دقیقه |
| نوع سیلندر | 1 سیلندر 4 زمانه |
| نوع شروع | برقی / استارت دستی |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 5Kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت خروجی | 10KW/11KVA |
|---|---|
| موتور | 292F |
| دینام | 100% مس، بدون برس، با AVR |
| تضمین | 1 سال یا 1000 ساعت |
| گواهینامه | ISO9001/ISO14001/CE |