| قدرت خروجی | 20-80 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Standby power | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder Air cooled diesel engine |
| Output Power | 5Kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| تریلر ژنراتور برق دینام موتور ژنراتور | استمفورد |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت با بارگذاری 100٪ |
| کنترل سرعت | الکترونیکی |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه |
| شرایط استفاده | کاربری زمین |
| مدل | PD12ST |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| نوع ژنراتور 10kva | قابل حمل / نوع صدا سکوت خاموش |
| ضمانت ژنراتور 10kva | 12 ماه / 1000 ساعت |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva genset |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 cylinder , 4 stroke , diesel motor |
| نوع ژنراتور 10kva | قابل حمل / نوع بی صدا عایق صدا |
|---|---|
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |
| سیستم راه اندازی | 12 ولت برق شروع |
| فاز | تک فاز |
| روش خنک کننده | هوا خنک شد |
| آمپر | 300 |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ / 60HZ |
| ولتاژ | 120/220/240 |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| فاز | تک فاز |
| فرکانس رایج (هرتز) | 50/60 |
|---|---|
| ولتاژ نامی (V) | 230/220/240 230/400 ولت 277 / 480V (بستگی دارد) |
| قدرت خروجی دارای رتبه (کیلو وات) | 5.2 5.7 |
| حداکثر قدرت (کیلو وات) | 5.7 6.2 |
| شماره فاز | تک فاز یا سه فاز |
| نوع ژنراتور 10kva | قابل حمل / نوع بی صدا عایق صدا |
|---|---|
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |
| سیستم راه اندازی | استارت برقی |
| فاز | تک فاز |
| روش خنک کننده | هوا خنک شد |