| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 7KVA / 7.7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور | سوخت دیزل 192FAE |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V86 موتور دیزلی 2 سیلندر |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 10KW / 11KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 35A |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور دیزل | 292 ، 2 سیلندر در خط ، 4 ضربه ، هوا خنک می شود |
| Power(Prime/Standby) | 6000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F air cooled diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke motor ,diesel power |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 27A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 188F، هوا خنک، قدرت دیزل |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 10KW / 12.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 35A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور دیزل | 292، 2 سیلندر در خط، 4 سکته مغزی، هوا خنک کننده |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60Hz |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230 / 240V |
| موتور | سکته مغزی PowerFriend 188FAE 4 |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 2.7KW / 3KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 6A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 178F |