| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 8000w portbale generator |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , single cylinder , 4 stroke |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6000 وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | موتور دیزل هوا خنک 188F |
| فرکانس نامی (هرتز) | 50/60 |
|---|---|
| ولتاژ نامی (V) | 230 120/240 230/400 ولت 277/480 ولت (بسته به) |
| توان خروجی نامی (KW) | 6/7 |
| حداکثر توان (کیلووات) | 7.۰/۷5 |
| شماره فاز | تک فاز یا سه فاز |
| مدل | PD12EW |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| ضریب توان | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | بستگی دارد |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 186FAE diesel engine |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |