| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| نام محصول | دیزل ژنراتور |
|---|---|
| نخست قدرت | 11 11.5 (Kw / Kva) |
| مدل Genset | PD15ST |
| ویژگی های موتور | 2 سیلندر ، 4 زمانه ، هوا خنک |
| موتور مدل | 292F |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| قدرت نخست | 11kw 12kva |
| مدل جنت | PD15ST3 |
| ویژگی های موتور | 2 سیلندر ، 4 زمانه ، هوا خنک |
| مدل موتور | 292F |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 cylinder , 4 stroke , diesel engine |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine air cooled |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 27A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 188FAE 4 زمانه |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE |