| نوع ژنراتور | genset قابل حمل / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | PowerFriend / 188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186FAE |
| Genset type | Open type, Silent type |
| Power(Prime/Standby) | 5KW / 5.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke , 1 cylinder |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | PowerFriend 188FAE 4 سکته مغزی |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 3KVA / 3KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 300A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V86 |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Chinese |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 6kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت خروجی | 40KW 55KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | FAWDE، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، مارک چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |