| نام محصول | دیزل ژنراتور |
|---|---|
| نخست قدرت | 4.5KW 5KVA |
| مدل Genset | PD6500ES |
| قدرت آماده به کار | 5KW 5.5KVA |
| نوع موتور | 186FAE |
| قدرت نامی | 50KW تا 300KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KW تا 330KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| نوع ژنراتور | ژنراتور Portable / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | PowerFriend / 188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| مدل | GD10TS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8/1 |
| کلاس عایق | اچ |
| کلاس حفاظت | IP23 |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 cylinder diesel motor , air cooled |
| نوع ژنراتور | قابل حمل / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | IF188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| اندازه | 20 فوت |
|---|---|
| موتور | MTU یا CUMMINS |
| دینام | استمفورد/لئوری سامر/ماراتن/مکالته |
| صفحه کنترل | عمق دریا |
| روش خنک کننده | آب خنک شده |
| گواهی | CE، ISO9001 |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| تایپ کنید | هوا خنک است |
| نویز (7 متر) dB (A) | 88 |
| نام محصول | ژنراتور جوش |