| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 22.7A |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| قدرت خروجی | 20kw 25kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | FAWDE، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، مارک چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 7KW / 7.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| ولتاژ | 220/230 / 240v |
| موتور | 192FAGE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 188FAE 4 سکته مغزی |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5kva/5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 22.7A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| قدرت نخست | 11 11.5 (Kw / Kva) |
| مدل جنت | PD15ST |
| ویژگی های موتور | 2 سیلندر ، 4 زمانه ، هوا خنک |
| مدل موتور | 292F |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| قدرت نخست | 12 12 (Kw / Kva) |
| مدل جنت | PD15ST |
| ویژگی های موتور | 2 سیلندر ، 4 زمانه ، هوا خنک |
| مدل موتور | 292F |