| Power(Prime/Standby) | 5000W/5500W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| نوع ژنراتور / آماده به کار) | سکوت |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 19.57A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی |
| قدرت خروجی (نخست / آماده به کار) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | موتور 192FAE / چینی |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.3KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke engine |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 2 کیلو وات / 2 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 5A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 178F |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Power(Prime/Standby) | 7KVA / 7.7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| قدرت (نخستین / آماده به کار) | 7KVA / 7.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60Hz |
| جاری | 24A |
| ولتاژ | 220/230 / 240V |
| موتور | 192FAE |