| Output Power | 1.7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186F |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت نامی | 200KVA /160KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 220KVA / 176KW |
| موتور | ایتالیا FPT C9 |
| دینام | استامفورد / مِک آلت |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| قدرت خروجی | 360 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | ایویکو |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت نامی | 300KW/375KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 540A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT/ (ایتالیا) CURSOR13TE2A |
| قدرت نامی | 80KW /100KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 144A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/NEF67Sm1 |
| قدرت نامی | 220 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 396A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ C87TE1D |
| قدرت نامی | 300KW/375KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 540A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | یورو ایتالیا FPT/ (ایتالیا) CURSOR13TE2A |
| قدرت نامی | 220KW/275KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 396A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ C87TE1D |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 144A |
| ولتاژ | 230/400 ولت |
| موتور | FPT/NEF67Sm1 |
| برند موتور | ایویکو |
|---|---|
| قدرت نخست | 320 کیلو وات 400 کیلو ولت آمپر |
| مدل Genset | GP440FPS |
| قدرت آماده به کار | 352 کیلو وات 440 کیلو ولت آمپر |
| مدل موتور | C13 |