| قدرت (نخست / آماده به کار) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 180A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| قدرت خروجی | 280kw 350kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | ایویکو |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت نامی | 320kw/400kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 576A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | یورو ایتالیا FPT/ (ایتالیا) |
| قدرت نامی | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 72A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| قدرت نامی | 60kW/75kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 108A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Chinese |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت نامی | 160 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 288A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT/NEF67TM7 |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% copper |