| قدرت خروجی | 20kw 25kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | FAWDE، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، مارک چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 50kw 63kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| نام محصول | ژنراتور قدرت کم سر و صدا 200 کیلو وات |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| شماره فاز | 3 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| مدل موتور | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| برند موتور | ایویکو |
| قدرت نخست | 160KW 200KVA |
| مدل Genset | GP220FPS |
| قدرت آماده به کار | 176KW 220KVA |
| Standby power | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder Air cooled diesel engine |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 36A |
| ولتاژ | 220/380 ولت، 230/240 ولت |
| موتور | موتور کامینز/ 4B3.9-G1 |
| برند موتور | ایویکو |
|---|---|
| قدرت نخست | 64KW 80KVA |
| مدل Genset | GP88FPS |
| قدرت آماده به کار | 70KW 88KVA |
| مدل موتور | FPT FPT/NEF45SM3 |
| Power(Prime/Standby) | 10 to 500kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| برند موتور | FPT FPT (برند ایتالیایی) |
|---|---|
| قدرت نخست | 240KW 300KVA |
| مدل Genset | GP330FPS |
| قدرت آماده به کار | 264KW 330KVA |
| مدل موتور | FPT FPT/CURSOR87TE4 |
| قدرت نامی | 80KW /100KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 144A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | یورو ایتالیا FPT/ (ایتالیا) |