| قدرت نامی | 220KW/275KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 396A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ C87TE1D |
| قدرت خروجی | 360 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | ایویکو |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| مدل | GP440FPS |
|---|---|
| نخست | 320KW 400KVA |
| آماده به کار | 352KW 440KVA |
| خروجی نامی Gen-set | 220/380 ولت 50 هرتز |
| ابعاد (L×W×H)mm | 4800x1400x2230mm |
| قدرت نامی | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جریان الکتریسیته | 72A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 200kw/250kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور FPT FPT ایتالیا |
| کنترل کننده | Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6120 |
| قدرت نخست | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| مدل موتور | FPT FPT/NEF45TM2A |
| ولتاژ | 230/400 ولت |
| دینام | MECC ALTE/ECP34-2S/4 |
| مدل Genset | GP220FPS |
|---|---|
| برند موتور | ایویکو |
| مدل موتور | FPT FPT / NEF67TM7 |
| قدرت نخست | 160KW 200KVA |
| قدرت آماده به کار | 176KW 220KVA |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 50-200KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| در حال حاضر | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220v-440v |
| موتور | کامینز |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 180A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FA |
| قدرت نامی | 400KW/500KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 720A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT/ (ایتالیا) |