| نرخ توان | 200 کیلووات |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ/60HZ |
| موتور | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| ولتاژ | 230/400 |
| دینام | استمفورد، نوع استمفورد |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 2.7KW / 3KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 6A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 178F |
| Power(Standby) | Standby 150kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 250KW/ 313KVA 280KW/344KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 450A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | FPT / C9 |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | ۲۴۰ کیلو وات/۳۰۰ کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 432A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز/MTAA11-G3 |
| شماره فاز | 3 |
|---|---|
| ضریب قدرت | 0.8 |
| مدل موتور | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| ساختار جنست | بی صدا |
| کلاس عایق | اچ |
| قدرت نامی | 60kW/75kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | از 220 ولت تا 690 ولت برای شما انتخاب کنید |
| موتور | FPT/ایتالیا |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| برند موتور | ایویکو |
|---|---|
| مدل Genset | GP481FPS |
| قدرت نخست | 350KW 413KVA |
| قدرت آماده به کار | 385KW 481KVA |
| مدل موتور | FPT FPT/ C13TE3A |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine air cooled |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |