| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5kva/5kw |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 22.7A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 10KW / 12.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 35A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور دیزل | 292، 2 سیلندر در خط، 4 سکته مغزی، هوا خنک کننده |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V86 موتور دیزلی 2 سیلندر |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 7kVA تا 30kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | یانگدونگ |
| Output Power | 30KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Deutz |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek for optional |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 80kva 64kw |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | ریکاردو |
| قدرت خروجی | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | ایویکو |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5500W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| قدرت خروجی | 50kw 63kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی Yuchai برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |