| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| قدرت خروجی | 50 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت نامی | 100KW / 125KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 180A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | EURO FPT/ NEF67Sm1 |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 280kW/350kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 504A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / NTA855-G4 |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 24kW/30kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 43.2A |
| ولتاژ | 230/400 ولت |
| موتور | کامینز / 4BTA3.9-G1 |
| قدرت خروجی | 50kw 63kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| سیستم خنک کننده | آب خنک شد |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت دویدن |
| کنترل سرعت | الکترونیکی |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه |
| شرایط استفاده | کاربری زمین |
| نرخ توان | 200 کیلووات |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ/60HZ |
| موتور | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| ولتاژ | 230/400 |
| دینام | استمفورد، نوع استمفورد |