| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 300KW/375KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 540A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / NTA855-G7 |
| قدرت نامی | 320kw/400kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 576A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | یورو ایتالیا FPT/ (ایتالیا) |
| قدرت نامی | 60kW/75kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 108A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| قدرت خروجی | 48 کیلو وات 60 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | پرکینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 20kw 25kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| فرکانس نامی (هرتز) | 50/60 |
|---|---|
| ولتاژ نامی (V) | 230 120/240 230/400 ولت 277/480 ولت (بسته به) |
| توان خروجی نامی (KW) | 6/7 |
| حداکثر توان (کیلووات) | 7.۰/۷5 |
| شماره فاز | تک فاز یا سه فاز |
| فرکانس رایج (هرتز) | 50/60 |
|---|---|
| ولتاژ نامی (V) | 230/220/240 230/400 ولت 277 / 480V (بستگی دارد) |
| قدرت خروجی دارای رتبه (کیلو وات) | 5.2 5.7 |
| حداکثر قدرت (کیلو وات) | 5.7 6.2 |
| شماره فاز | تک فاز یا سه فاز |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 5.5KVA / 11 KVA / 17KVA / 22KVA /33KVA |
| جاری | 10A-60 |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور چینی KOFO / FAW / WEICHAI / YUCHAI |
| سیستم خنک کننده | آب خنک شد |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت دویدن |
| کنترل سرعت | الکترونیکی |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه / 1800 دور در دقیقه |
| ATS | اختیاری |