| قدرت | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| موتور | 192FAGE |
| دینام | مس 100٪، بدون برس با AVR |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| گواهی | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| قدرت | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 7.0KW / 7.5KVA |
| موتور | 192FAGE |
| دینام | 100٪ مس ، بدون برس ، با AVR |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| قدرت نامی | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 72A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| قدرت خروجی | 16KW 20KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | YangDong، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| مدل | GP440FPS |
|---|---|
| نخست | 320KW 400KVA |
| آماده به کار | 352KW 440KVA |
| خروجی نامی Gen-set | 220/380 ولت 50 هرتز |
| ابعاد (L×W×H)mm | 4800x1400x2230mm |
| نرخ برق | 5KW |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ / 60HZ |
| موتور مدل | 186FAE |
| ولتاژ | 230 |
| دینام | گزینه |
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
|---|---|
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Power Range | 20kW-220kW |
| Alternator Brand | Stanford |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Power(Prime/Standby) | 50kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins - 4BTA3.9 |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 cylinder , diesel engine |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 150kw/188kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | کامینز 6CTA8.3-G2 |