| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | موتور FAW XICHAI / 4DX22-50D |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke motor ,diesel power |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE، 1 سیلندر، موتور الکتریکی |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 180 آمپر |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | کمین 6btaa5.9-g2 |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 64kW/80kVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 115 آمپر |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | کامینز 6BT5.9-G1 |