| قدرت خروجی | 40kw 50kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | DEUTZ |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| قدرت خروجی | 400KW 500KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 10KVA تا 200KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت | 1500RPM / 1800RPM |
| نوع سیلندر | 4 سیلندر 6 سیلندر 4 سیلندر |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 45KVA تا 400KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| سرعت | 1500RPM / 1800RPM |
| نوع سیلندر | 4 سیلندر 6 سیلندر |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| قدرت خروجی | 110KW 138KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| نوع نور | 4X400W / 4X1000W متال هالید |
|---|---|
| نوع موتور | قدرت دیزل، 186FA هوا خنک، تک سیلندر، 4 سکته مغزی |
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |