| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 23A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 188F |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KVA / 7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی، هوا خنک، 1 سیلندر |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F |
| Output Power | 6kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% copper |
| قدرت (آماده به کار) | 10KW / 12.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 35A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور دیزل | 292، 2 سیلندر در خط |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 10KW/11KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Diesel Engine | 292 , 2 cylinder in line , 4 stroke , air cooled |