| موتور | دیزل ژنراتور CUMMINS/FPT Smartgen |
|---|---|
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | 3 فاز |
| تضمین | یک سال |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine air cooled |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kva تا 200kva |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 22kva تا 220kva |
| جاری | 50 آمپر تا 500 آمپر |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور دیزل فوتون لوول |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل KOFO |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 4610 / Smartgen |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 27A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 188F، هوا خنک، قدرت دیزل |
| نام محصول | در حالت آماده 220kW ژنراتور دیزل ضد صدا |
|---|---|
| گواهینامه | IOS9001 |
| شماره فاز | 3 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| مدل موتور | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| نوع ژنراتور | genset قابل حمل / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | PowerFriend / 188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| برند موتور | ایویکو |
| قدرت نخست | 64KW 80KVA |
| مدل Genset | PF-IV88S |
| قدرت آماده به کار | 70KW 88KVA |
| تولید - محصول | دیزل ژنراتور آب خنک |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت دویدن |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه / 1800 دور در دقیقه |
| شرایط استفاده | کاربری زمین |
| ATS | اختیاری |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| قدرت نخست | 24kW/30kVA |
| ولتاژ | 230/400 ولت |
| موتور | موتور FPT FPT ایتالیا |
| MCCB | Delixi /ABB |