| Engine Brand | Doosan |
|---|---|
| Start Method | Electric Motor |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Genset Type | Trailer Type |
|---|---|
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Engine Brand | Doosan |
| Installation Method | Fixed |
| قدرت اصلی ژنراتور | 500KW 625KVA |
|---|---|
| برق آماده به کار ژنراتور | 550KW 688KVA |
| موتور ژنراتور 500 کیلووات | Ktaa19-g6a |
| دینام ژنراتور 500 کیلووات | استمفورد / MECC |
| کنترلر ژنراتور 500KW | نوع استامفورد، بدون برس، 100 درصد مس |
| Power(Prime/Standby) | 5.5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| اندازه | 20 فوت |
|---|---|
| موتور | MTU یا CUMMINS |
| دینام | استمفورد/لئوری سامر/ماراتن/مکالته |
| صفحه کنترل | عمق دریا |
| روش خنک کننده | آب خنک شده |
| Power(Prime/Standby) | 125kw 140kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins - 6CTA8.3-GM |
| قدرت خروجی | 100 کیلووات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 80 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | LOVOL |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 100KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | LOVOL |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |