| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 50A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور دیزل FAW / 4DW91-29D |
| قدرت نامی | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KVA/ 44 KW |
| موتور | موتور دیزل ریکاردو KOFO |
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| پنل کنترل کننده | Smartgen |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| نوع ژنراتور | قابل حمل / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | IF188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| قدرت نامی | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 550kVA / 440kW |
| موتور | موتور دیزل کامینز KTA19-G4 |
| دینام | استمفورد |
| کنترل کننده | DEEPSEA 7320 |
| قدرت نامی | 62.5KVA /50 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 68.75KVA/ 55 KW |
| موتور | موتور دیزل کومینز/اختیاری |
| دینام | اختیاری |
| پنل کنترل کننده | دیپسی / اسمارتجن / کاماپ / اسمارتجن / هارسن |
| مدل | GP55LVS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| ساختار جنست | بی صدا |
| کلاس عایق | اچ |
| نام محصول | ژنراتور دیزلی |
|---|---|
| قدرت اصلی ((KVA/KW) | 90KW 113KVA |
| مدل موتور | 6BT5.9-G1 |
| قدرت آمادگی | 100KW 125KVA |
| ولتاژ نامی | 230/400 ولت |
| موتور | مجموعه ژنراتور دیزل FAWDE |
|---|---|
| دینام | چین استامفورد |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | AC سه فاز |
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |