| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| قدرت نامی | 50KW تا 300KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KW تا 330KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| قدرت نامی | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 132KVA/ 106KW |
| موتور | موتور دیزلی WEICHAI KOFO |
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| پنل کنترل کننده | اسمارتژن 6120 |
| بازکن هوا | MCCB DLIXI 3 قطب |
|---|---|
| قدرت نامی | 30KVA / 24KW |
| قدرت آماده به کار | 33KVA/ 26KW |
| تضمین | 1 سال یا 1000 ساعت |
| موتور | موتور دیزل ریکاردو KOFO |
| Power(Prime/Standby) | 6000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F air cooled diesel engine |
| قدرت نامی | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 88Kw/110Kva |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 cylinder diesel motor , air cooled |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| قدرت نامی | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 70KVA/ 55 KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI YC4D85Z-D20 |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke motor ,diesel power |