| قدرت نامی | 30kVA/24kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور دیزل چینی YANGDONG |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| قدرت نامی | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 550kVA / 440kW |
| موتور | موتور دیزل کامینز KTA19-G4 |
| دینام | استمفورد |
| کنترل کننده | DEEPSEA 7320 |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |
| قدرت نامی | 800 کیلووات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 400 ولت |
| موتور | کامینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| نوع ژنراتور | ژنراتور Portable / Homeuse |
|---|---|
| موتور مدل | PowerFriend / 188FAGE |
| وزن خالص | 170 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب توان | 1 |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V86 موتور دیزلی 2 سیلندر |
| قدرت نامی | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 70KVA/ 55 KW |
| موتور | موتور دیزل KOFO |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| موتور | موتور دیزل دوسان کره ای اصل |
|---|---|
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| بازکن هوا | MCCB DLIXI 3 قطب یا 4 قطب |
| تضمین | 1 سال یا 1000 ساعت |
| قدرت نامی | 250KVA / 200 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 275KVA/ 220KW |
| موتور | موتور دیزل دوسان کره ای اصل |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |