| قدرت نامی | 50KW تا 300KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KW تا 330KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| نرخ توان | 1200 کیلووات |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ/60HZ |
| مدل موتور | KTA50-GS8 |
| ولتاژ | 230/400 |
| دینام | STAMFORD /PI734C |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder diesel engine |
| قدرت نامی | 50KW تا 300KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KW تا 330KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| قدرت نامی | 50KW تا 300KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KW تا 330KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| قدرت نامی | 50KVA /40 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 55KVA/ 44 KW |
| موتور | موتور دیزل ریکاردو KOFO |
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| پنل کنترل کننده | Smartgen |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هزاره |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 cylinder , 4 stroke , diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 cylinder , diesel engine |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 54A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 2V92، موتور دیزلی 2 سیلندر، هوا خنک |