| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 360A |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت، 230 ولت / 400 ولت |
| موتور | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| موتور | کامینز / 4BT3.9-G2 |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| سطح سر و صدا | 65dBA@7m |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FA |
| قدرت (نخستین) | 2000KVA/1600KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 2880A |
| ولتاژ | 220/380 ولت، 240 ولت، 400 ولت |
| موتور | Perkins-4016TAG2A |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke engine |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 50A |
| ولتاژ | 220/380 ولت 230/400 ولت |
| موتور | کامینز / 4B3.9-G1 |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 2 کیلو وات / 2 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 5A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 178F |
| Standby power | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE , 1 cylinder Air cooled diesel engine |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 500kva 400kw |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 550KVA 440KW |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | DCEC/CCEC/USA Cummins |