| قدرت (نخست / آماده به کار) | 5kw تا 8kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی، هوا خنک، 1 سیلندر |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 6KVA / 7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| جاری | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 186FAE 4 سکته مغزی، هوا خنک، 1 سیلندر |
| آمپر | 300 |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ / 60HZ |
| ولتاژ | 120/220/240 |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| فاز | تک فاز |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 80kva 64kw |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | ریکاردو |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 63A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ISUZU 4JB1TA |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 27A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE 4 stroke |