| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 32kw/40kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 57.6A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / 4BT3.9-G1 |
| برند موتور | کامینز |
|---|---|
| قدرت نخست | 500KW 625KVA |
| مدل Genset | GP688CCS |
| قدرت آمادگی | 550KW 688KVA |
| مدل موتور | Ktaa19-g6a |
| قدرت خروجی | 80kw 100kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | پرکینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| نوع ژنراتور | 40 فوت مخزن قله |
|---|---|
| مدل موتور | کامینز KTA38-G5 |
| دینام | استامفورد اصلی |
| کنترل کننده | DEEPSEA 7320 |
| مخزن سوخت | 1000 لیتر |
| قدرت نامی | 100KW / 125KVA |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 110KW / 138 KVA |
| موتور | فونتون / لوول |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| قدرت نامی | 60KW / 75KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 108A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | یورو ایتالیا FPT/ (دیوانه در ایتالیا) |
| قدرت نامی | 220 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 396A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ C87TE1D |
| مجموعه مدل | GP1238CCS |
|---|---|
| درجه حرارت 50 هرتز، محیط 40 درجه سانتیگراد | ۹۰۰ کیلو وات ۱۱۲۵ کیلو وات |
| حالت آماده در 50 هرتز، 40 درجه سانتیگراد محیط | 990kW 1238KVA |
| خروجی نامی Gen-set | 230/400 ولت 50 هرتز |
| برند موتور | کامینز |
| قدرت خروجی | 10kva تا 80kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | قدرت پرکینز اصلی انگلستان |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| قدرت خروجی | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/400 ولت 230/430 240/415 اختیاری |
| موتور | اصل UK Perkins 4008TAG2A |
| دینام | استامفورد/ مک آلت |