| قدرت خروجی | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220/400 ولت 230/430 240/415 اختیاری |
| موتور | کامینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| نوع ژنراتور | 40 فوت مخزن قله |
|---|---|
| مدل موتور | کامینز KTA50-GS8 |
| دینام | استامفورد / مِک آلت |
| کنترل کننده | DEEPSEA 7320 |
| مخزن سوخت | 6 ساعت در 100٪ بارگذاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 100kva/80kw |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 110kVA / 88kW |
| جاری | 200A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | Foton Lovol 1006TG2A |