| برند موتور | FAWDE |
|---|---|
| قدرت نخست | 40kw 50kva |
| مدل Genset | GP55FWS |
| قدرت آماده به کار | 44KW 55KVA |
| مدل موتور | 4DX22-65D |
| قدرت نامی | 400KW/500KVA |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 440kW/550kVA |
| موتور | اصلی آمریکا کامینز |
| دینام | استامفورد اصلی / لیوری سومر |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| Start Method | Electric Start,12VDC |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Insulation Class | H |
| Genset Structure | SILENT |
| Alternator | Stamford |
| Output | AC Three Phase |
|---|---|
| Coolingsystem | Water-cooled |
| Alternator Brand | STAMFORD / PI144E |
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Power Factor | 0.8 |
| Power Output | 100KW |
|---|---|
| Rated Speed | 3000r/min |
| Power Factor | 0.8 |
| Alternator Brand | STAMFORD / PI144E |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
| Power Output | 100KW |
|---|---|
| Rated Currency | 144A |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Coolingsystem | Water-cooled |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
|---|---|
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Rated Speed | 3000r/min |
| Rated Currency | 144A |
| Runtimeatfullload | 8 Hours |
| قدرت نامی | 24KW / 30KVA |
|---|---|
| قدرت آمادگی | 26KW / 33 KVA |
| موتور | فونتون / لوول |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| قدرت نامی | 40kw/50kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 72A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 32kw/40kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| جاری | 57.6A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / 4BT3.9-G1 |