| قدرت (نخست / آماده به کار) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور | 192FAE |
| مدل | GP550CCS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | وابسته است |
| مدل | GP550CCS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | وابسته است |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| قدرت (نخست / آماده به کار) | 10KW / 11KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 / 60HZ |
| در حال حاضر | 35A |
| ولتاژ | 220/230/240 وات |
| موتور دیزل | 292، 2 سیلندر در خط، 4 سکته مغزی، هوا خنک کننده |
| قدرت | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 7.0KW / 7.5KVA |
| موتور | 192FAGE |
| دینام | 100٪ مس ، بدون برس ، با AVR |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| قدرت | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| موتور | 192FAGE |
| دینام | مس 100٪، بدون برس با AVR |
| گارانتی | 1 سال یا 1000 ساعت |
| گواهی | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| مدل | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| ضریب توان | 0.8 |
| حداکثر مکش (متر) | 8 متر |
| موتور مدل | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| نرخ توان | 7 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ/60HZ |
| مدل موتور | 192F |
| ولتاژ | 230/400 |
| دینام | برند محلی چینی |
| داده های اصلی | 2 اینچ ، 3 اینچ ، 4 اینچ |
|---|---|
| مکش | 50 تا 100 متر مربع |
| قدرت | 2.8 ، 4 ، 6.3KW |
| موتور | 170F (E) ، 178F (E) ، 186F (E) |
| دینام | 100٪ مس |