| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE 4 stroke |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |
| قدرت خروجی | 50 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| Power(Prime/Standby) | 7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 26A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE 4 stroke |
| مدل | PD6500T |
|---|---|
| گواهی | CE / ISO9001 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | بستگی دارد |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده هوا |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جریان | 20A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE 4 زمانه |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 27A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE 4 stroke |