| Power(Prime/Standby) | 7.6KW / 8.2 KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 38A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ژاپنی KUBOTA V3300-E2BG2 |
| قدرت خروجی | 250KW 312KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | کوفو، کامینز، پرکینز، دوتز، ایوکو، مارک چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 63A |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | FAWDE /4DX22-50D |
| ضریب توان | 1 |
|---|---|
| شماره فاز | تک فاز |
| سوراخ * سکته مغزی | 86X72 |
| جابجایی میلی لیتر | 418 |
| سیستم روغن کاری | فشار فشرده |
| مدل Genset | GP69DCS |
|---|---|
| برند موتور | کامینز |
| قدرت نخست | 50KW / 63KVA |
| قدرت آماده به کار | 55KW / 69KVA |
| مدل موتور | 4BTA3.9-G2 |
| برند موتور | FAWDE |
|---|---|
| قدرت نخست | 30KW 38KVA (Kw/Kva) |
| مدل Genset | PF-FW41 |
| قدرت آماده به کار | 33KW 41KVA (Kw/Kva) |
| مدل موتور | 4DX21-53D |
| برند موتور | FAWDE |
|---|---|
| قدرت نخست | 16KW 20KVA |
| مدل موتور | 4DW91-29D |
| قدرت آماده به کار | 17.6KW 22KVA |
| مدل دینام | STAMFORD / PI 144D |
| برند موتور | FAWDE |
|---|---|
| قدرت نخست | 40kw 50kva |
| مدل Genset | GP-FW55 |
| قدرت آماده به کار | 44KW 55KVA |
| مدل موتور | 4DX22-65D |
| قدرت اصلی ژنراتور | 500KW 625KVA |
|---|---|
| برق آماده به کار ژنراتور | 550KW 688KVA |
| موتور ژنراتور 500 کیلووات | Ktaa19-g6a |
| دینام ژنراتور 500 کیلووات | استمفورد / MECC |
| کنترلر ژنراتور 500KW | نوع استامفورد، بدون برس، 100 درصد مس |