| مدل | GP413FWS |
|---|---|
| گواهینامه | CE/ISO9001 |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| روش شروع | مکانیکی یا الکترونیکی |
| رنگ | وابسته است |
| قدرت خروجی | 40kw 50kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 230/400 ولت |
| موتور | FAWDE |
| دینام | استمفورد |
| شماره مدل | GP55FWS |
|---|---|
| توان خروجی نامی (KW) | 40kw 50kva |
| حداکثر قدرت (kW) (Hp) | 44KW 55KVA |
| برند موتور | FAWDE |
| نام تجاری آلترناتور | نوع استامفورد، بدون برس، 100 درصد مس |
| قدرت نامی | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 53 KVA / 66 KVA |
| موتور | کامینز 4BTA3.9-G2 |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| نوع | بی صدا |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| موتور | ایویکو |
| دینام | نوع STAMFORD |
| صفحه کنترل | اسمارتژن 6110 |
| نرخ توان | 30KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50HZ/60HZ |
| مدل موتور | K4102DS |
| ولتاژ | 230/400 |
| دینام | گزینه |
| مدل Genset | GP-FW55 |
|---|---|
| قدرت نخست | 40kw 50kva |
| قدرت آماده به کار | 44KW 55KVA |
| برند موتور | FAWDE |
| مدل موتور | 4DX22-65D |
| سیستم خنک کننده | آب خنک شد |
|---|---|
| مخزن سوخت | 8 ساعت دویدن |
| کنترل سرعت | الکترونیکی |
| سرعت | 1500 دور در دقیقه |
| شرایط استفاده | کاربری زمین |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 200A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | کامینز / 6BT5.9-G2 |
| Cooling System | Air/Water |
|---|---|
| Voltage | 400V/230V/110V |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |