| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| اندازه | 40 فوت |
|---|---|
| موتور | MTU یا CUMMINS |
| دینام | استمفورد/لئوری سامر/ماراتن/مکالته |
| صفحه کنترل | عمق دریا |
| روش خنک کننده | آب خنک شده |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | ایسوزو |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 38A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ژاپنی KUBOTA V3300-E2BG2 |
| قدرت قدرت | 500kva 400kw |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت براي انتخاب شما |
| موتور | آمریكا کامینز |
| دینام | ماراتن |
| مدل Genset | GP-FW22 |
|---|---|
| قدرت نخست | 16KW 20KVA |
| قدرت آماده به کار | 17.6KW 22KVA |
| فرکانس | 50 هرتز |
| برند موتور | FAWDE |
| مدل Genset | GP-FW33 |
|---|---|
| قدرت نخست | 24KW 30KVA |
| قدرت آماده به کار | 26KW 33KVA |
| فاز و سیم | 4 سیلندر، آب خنک |
| برند موتور | FAWDE |
| برند موتور | FAWDE |
|---|---|
| قدرت نخست | 16KW 20KVA |
| مدل موتور | 4DW91-29D |
| قدرت آماده به کار | 17.6KW 22KVA |
| مدل دینام | STAMFORD / PI 144D |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 50A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ISUZU 4JB1 |