| قدرت نامی | 15kVA/12kW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 17KVA / 13KW |
| سر و صدا | 65 دسی بل 7 متر نوع فوق العاده بی صدا |
| مخزن سوخت | 8 ساعت / 24 ساعت / 72 ساعت |
| گواهینامه | ISO9001/ISO14001/CE |
| قدرت خروجی | 50KW 62KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | ISUZU.Cummins، Perkins، Deutz، FPT، برند چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت نامی | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 132KVA/ 106KW |
| موتور | موتور دیزلی WEICHAI KOFO |
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| پنل کنترل کننده | اسمارتژن 6120 |
| قدرت نامی | 500kW/625kV |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 550kw/688kva |
| موتور | کمنز اصلی KTAA19-G6A |
| دینام | استامفورد HCI544FS اصلي |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| نوع ژنراتور | پوشش استاندارد نوع کانتینر |
|---|---|
| مدل موتور | YUCHAI / YC6C1220L-D20 |
| دینام | استامفورد / مِک آلت |
| کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| مخزن سوخت | 8 ساعت با 100 درصد بارگیری |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| قدرت نامی | 125KVA / 100 KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 137KVA/110KW |
| موتور | موتور دیزل YUCHAI |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / DeepSea 6020 /Smartgen |
| موتور | کامینز |
|---|---|
| دینام | چین استامفورد |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | 3 فاز |
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |
| قدرت نامی | 500kW/625kV |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 550kw/688kva |
| موتور | اصلی آمریکا کامینز |
| دینام | استامفورد اصلی / لیوری سومر |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |