| موتور | کامینز |
|---|---|
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | 3 فاز |
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |
| قدرت نامی | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 53 KVA / 66 KVA |
| موتور | کامینز 4BTA3.9-G2 |
| دینام | نوع استامفورد |
| پنل کنترل کننده | Smartgen |
| قدرت نامی | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| حداکثر توان | 44KW / 55KVA |
| مدل موتور | 4DX21-45D |
| نام تجاری آلترناتور | استامفورد / UCI224G |
| سطح سر و صدا | ۷۰ دبیل در ۷ متر |
| قدرت نامی | 48KW / 60KVA |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 53 KVA / 66 KVA |
| موتور | کامینز 4BTA3.9-G2 |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea 3110 / Smartgen |
| قدرت اصلی ژنراتور | 500KW 625KVA |
|---|---|
| برق آماده به کار ژنراتور | 550KW 688KVA |
| موتور ژنراتور 500 کیلووات | Ktaa19-g6a |
| دینام ژنراتور 500 کیلووات | استمفورد / MECC |
| کنترلر ژنراتور 500KW | نوع استامفورد، بدون برس، 100 درصد مس |
| محدوده قدرت | 40-413KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT/Origin Italy |
| کنترل کننده | Smartgen/DeepSea/Comap |
| قدرت نامی | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| حداکثر توان | 44KW / 55KVA |
| مدل موتور | 4DX21-45D |
| نام تجاری آلترناتور | استامفورد / UCI224G |
| سطح سر و صدا | ۷۰ دبیل در ۷ متر |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 10A |
| ولتاژ | 220/230/240 ولت |
| موتور | 186FAE |
| قدرت نامی | 500kW/625kV |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 550kw/688kva |
| موتور | اصلی آمریکا کامینز |
| دینام | استامفورد اصلی / لیوری سومر |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| قدرت خروجی | 80 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |