| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | ایسوزو |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | ایسوزو |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | ژاپن ISUZU |
| مدل Genset | GP66DCS |
|---|---|
| برند موتور | کامینز |
| قدرت نخست | 48KW / 60KVA |
| قدرت آماده به کار | 53KW / 66KVA |
| مدل موتور | 4BTA3.9-G2 |
| مدل Genset | GP110DCS |
|---|---|
| برند موتور | کامینز |
| قدرت نخست | 80KW / 100KVA |
| قدرت آماده به کار | 88KW / 110KVA |
| مدل موتور | 6BT5.9-G1 |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20kW 24kW 30kW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | ژاپن ISUZU |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 25 تا 200kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220 ولت تا 690 ولت |
| موتور | ریکاردو |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20KW / 25KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 38A |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | ژاپنی ایزوزو 4JB1 |
| موتور | کامینز/ FPT |
|---|---|
| دینام | "استامفورد" رو قبول دارم |
| کنترل کننده | اسمارتژن 6110 |
| فاز | 3 فاز |
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |
| نوع | بی صدا |
|---|---|
| موتور | FAWDE |
| دینام | نوع STAMFORD |
| صفحه کنترل | اسمارتژن 6110 |
| تضمین | 12 ماه / 1 سال |