| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 20KVA/22KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 40A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | CUMMINS /4B3.9-G1 |
| قدرت خروجی | 400KW 500KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ATS | اختیاری |
| سیستم خنک کننده | آب خنک شد |
| جابجایی (L) | 15.2 |
| مدل موتور | 1106A-70TAG2 |
|---|---|
| وزن خالص | 2100 کیلوگرم |
| تضمین | 12 ماه / 1000 ساعت |
| ضریب قدرت | 0.8 |
| ظرفیت مخزن سوخت | 270 لیتر |
| قدرت خروجی | 80KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت، 230 ولت / 400 ولت، 240 ولت / 415 ولت |
| موتور | PERKINS (گزینه FAWDE/FPT/CUMMINS) |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Fuel | Diesel |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| قدرت نامی | 80KVA/64KW |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 88KVA/70KW |
| موتور | پرکینز انگلستان |
| دینام | استامفورد اصلی / MECC ALTE |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 400KW/500KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 720A |
| ولتاژ | 220V-480V |
| موتور | UK Perkins 2506C-E15TAG2 |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |