| قدرت خروجی | 1000kW 1250kV |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | پرکینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 800kw 1000kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 640KW 800KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت، 230/400 ولت، 240/415 ولت |
| موتور | Perkins/4006-23TAG3A |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 400KVA / 320KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | پرکینز اصلی انگلستان 2206C-E13TAG3 |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | 360A |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت، 230 ولت / 400 ولت |
| موتور | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| قدرت خروجی | 48 کیلو وات 60 کیلو وات |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | پرکینز |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| مدل Genset | GP88PS |
|---|---|
| برند موتور | پرکینز |
| قدرت نخست | 64kW/80kVA |
| قدرت آماده به کار | 70kW/88kVA |
| پنل کنترل کننده | Deepsea/ ComAp/ Smartgen |
| مدل Genset | GP28PS |
|---|---|
| برند موتور | پرکینز |
| قدرت نخست | 20KW 25KVA |
| قدرت آماده به کار | 22KW 28KVA |
| مدل موتور | 404D-22TG |
| مدل Genset | GP28PS |
|---|---|
| برند موتور | پرکینز |
| قدرت نخست | 20KW/25KVA |
| قدرت آماده به کار | 22KW/28KVA |
| ویژگی های موتور | 4 سیلندر، 4 زمانه، آب خنک، آبخور طبیعی |
| برند موتور | پرکینز |
|---|---|
| قدرت نخست | 34KW 43KVA |
| مدل Genset | GP43PS |
| قدرت آمادگی | 37KW 47KVA |
| مدل موتور | 1103A-33TG1 |