| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Engine Type | 4-Stroke |
|---|---|
| Options | ATS,Customer's Logo,color |
| Noise Level | 50-65 DB |
| Engine Model | 170F(E)/178F(E)/186FA(E) |
| Generator Type | Portable/Homeuse Genset |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| قدرت نامی | 300kVA / 240kW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 432A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT/ CURSOR87TE4 |
| قدرت نامی | 40kw/50kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 72A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| فاز | 3 فاز |
|---|---|
| تضمین | 1 سال یا 1000 ساعت |
| موتور | FPT NEF67SM1 |
| دینام | مکالت، کپی استمفورد، استمفورد |
| کنترل کننده | Smartgen |
| فاز | 3 فاز |
|---|---|
| تضمین | 1 سال یا 1000 ساعت |
| موتور | FPT NEF67SM1 |
| دینام | مکالت، کپی استمفورد، استمفورد |
| کنترل کننده | Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| قدرت نامی | 40kw/50kva |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 72A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | FPT FPT/ NEF45Am1A |