| قدرت خروجی | 20kw 25kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | Cummins، Perkins، Deutz، FPT، نام تجاری چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت خروجی | 20kw 25kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت - 690 ولت اختیاری |
| موتور | FAWDE، Cummins، Perkins، Deutz، FPT، مارک چینی برای اختیاری |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 50A |
| ولتاژ | 220/380 ولت 230/400 ولت |
| موتور | موتور RAYWIN |
| قدرت نامی | 125kva / 100kw |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 180A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور | اصل ایتالیا FPT/NEF67Sm1 |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| جاری | 10A-60 |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور چینی KOFO / FAW / WEICHAI / YUCHAI |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| قدرت آماده به کار | 300KW / 375KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز |
| جاری | 540A |
| ولتاژ | 220/380V، 230V/400V، 240V/415V |
| موتور ایتالیا | FPT FPT/ CURSOR13TE2A |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 15Kva |
|---|---|
| جاری | 22A |
| ولتاژ | 220/380 ولت |
| موتور | موتور چینی فاوده |
| دینام | اصلی Stamford / Mecc Alte |
| قدرت ((پرايم/استاندباي) | 70KW/88KVA 77KW/96KVA |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| جاری | بسته به قدرت |
| ولتاژ | 220v-690v برای گزینه |
| موتور | ریکاردو/R6105ZDS |
| قدرت نامی | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| قدرت آماده به کار | 88Kw/110Kva |
| موتور | FAWDE CA6DF2-14D |
| دینام | نوع استامفورد، بدون برس، 100 درصد مس |
| پنل کنترل کننده | DeepSea / Smartgen |
| قدرت خروجی | 60KW 75kva |
|---|---|
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220/380V 230/400V 240/415V |
| موتور | FPT NEF45 SM 2A |
| دینام | استامفورد، مکالته، لروی سومر، ماراتن، واتک برای اختیاری |